Loading...Ju kushton më shumë të qendroni në shtëpi!

Mire se vini ne websitin tone!
Global Travel,vjen me afer jush me faqen e saj te internetit per t’ju ofruar te gjithe te interesuarve mundesine per tu informuar me shume rreth larmise se sherbimeve te udhetimit , cilado qofshin ato individuale apo te organizuara ne grup si dhe mjaft ide e njohje me destinacione te reja.

Udhetoni në botën siç shihet nëpërmjet syve tanë!
Adresa: Rruga e Elbasanit, Pallati Edil AL-IT , (Në krahë të AMB. Amerikane).
Tel: +355 (0) 4 2 235 501 / 2 268 888 E-mail: info@globaltravel.com.al

549 Euro

Dubai

Dubai  është qytet i gjendur në pjesën jugore të Gjirit Persik në Gadishullin Arabik. Emrin Dubai e ka marrë nga emirati në të cilin ndodhet, pra Emirati i Dubait. Dubai ndan funksione legale, politike, ushtarake me 7 Emiratet e tjera të Federatës. Emirati i Dubait është Emirati i dytë më i madh nëEmiratet e Bashkuara Arabe pas atij te Abu Dabit. Ky qytet vizitohet nga mil

472 Euro

New York

New York (shk. NY)  apo pronuncimi në shqip Nju Jork është një Shtet Federal në verilindje të ShBA. Ai kufizohet me liqenin Erie, liqenin Ontario, Kanadanë, Vermont,Massachusetts, Connecticut, New Jersey, Pennsylvania dhe me Oqeanin Atlantik. Tre ishujt Long Island, Manhattan dhe Staten Island formojnë një pjesë të rëndësishme të New York-ut. Në lindje të Ne

319 Euro

Amsterdam

Amsterdam, qyteti kozmopolit që ka zënë një vend në kujtesën e historisë botërore është I famshëm prej shekullit XVII për shkëlqimin ekonomik. Por vendlindja e Van Ghog njihet edhe si qyteti i tolerancës.  Kryeqyteti hollandez është një nga qytetet më të bukura të Europës Veriore, me kanalet e tij, muzeumet, shpirtin e lirë që karakterizon jetën sidomos kur kujton lagjen e

309 Euro

Pragë

Praga është kryeqyteti i Çekisë, e njëkohësisht qyteti më i madh në vend dhe metropoli më i rëndësishëm historik i krahinës së Bohemisë. Ai renditet i 14-ti për nga madhësia nëlistën e qyteteve më të mëdha të Bashkimit Europian. Aktualisht qyteti shtrihet në një sipërfaqe prej 496 km2 me popullsi prej rreth 1,3 milion banorësh. Zona metropolitane e Pragës kishte në

299 Euro

Madrid

Madridi është kryeqyteti i Spanjës dhe Komuniteti i Madrid, me një krahinë rajon autonom. Gjithashtu i njohur si qyteti dhe Gjykatës, është qyteti më i madh dhe më i populluar në vend, duke arritur zyrtarisht si regjistrimit të popullsisë të 1 janar, 2011 në 3,3 banorë në komunë, dhe korrigjimi në këshillin vjetor Kjo shifër jozyrtare deri miratuar nga Kongresi më vonë se v

Prenotoni Pushimet!x

04 2235501 / 22 68 888
   

Globaltravel.al 2003 - 2013. Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Dizenjimi dhe mirëmbajtja nga: AvinDesign