SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT - BUDVA

Paketa fundjaves:
* Akomodimi për 2 netë në dhomë superiore
* Verë dhe fruta mirëseardhjeje
* Mëngjesi i shërbyer në restorantin "La Bussola"
* 20% ulje për të gjitha trajtimet Spa
* Përdorimi i Qendrës SPA (06:30 - 21:00), Wi-Fi dhe parking falas