Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Pushime të paharrueshme Ju presin, duke shijuar ndërthurjen arkitekturës unike, plazhin e qetë, të thellë e blu të Mesdheut, si dhe konceptin e veçantë, argëtues, i cili karakterizon Hotelet e grupit "Orange County".
VITI I NDËRTIMIT 2009
RESTAURIMI I FUNDIT 2016
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
16000 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 75 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Manavgat
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 15
NDËRTESA KRYESORE 1
NDËRTESA TË TJERA 2
DHOMA 555
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 11.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Qëndër Estetike Shërbimi Lavanteri Qendër Biznesi Karrige për fëmijë në restorant Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË STANDARTE
DHOMË FAMILJARE
APARTAMENT
DHOMË SUITË
SUITË MBRETËRORE
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 3
SNACK BAR 3
PASTIÇERI 1
BAR - KAFE 4
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 50
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT 50
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 3
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 1
PISHINË FAMILJARE 1
PISHINË PËR TË RRITUR Nuk ka
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK I përfshirë në ambjentin e pishinave dhe përmban 3 rrëshkitëse për fëmijë dhe 1 për të rritur.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Disco
Aerobi
Darts

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

STANDARD ROOM LAND VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1139 €

Rezervo
STANDARD ROOM SEA VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1213 €

Rezervo
STANDARD ECO ROOM LAND VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1298 €

Rezervo
FAMILY ROOM ROH - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1761 €

Rezervo
ORANGE COUNTY RESORT HOTEL ALANYA - 5*

Turkey - Alanya - Okurcalar


KuponNë paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !