Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Ky resort luksoz është 1 km larg nga plazhi i njohur "Turkler Belediyesi Halk Beach" dhe 2 km nga parku i delfinëve "Sealanya Dolphinpark Seapark.
VITI I NDËRTIMIT 2014
RESTAURIMI I FUNDIT 2014
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
3 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 100 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Turkler
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 1
NDËRTESA KRYESORE 1
NDËRTESA TË TJERA Nuk ka
DHOMA 1097
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Qëndër Estetike Shërbimi Lavanteri Qendër Biznesi Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Internet Kafe Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË TEKE STANDARTE SUPERIORE
DHOMË DOPJO STANDARTE SUPERIORE
DHOMË FAMILJARE STANDARTE SUPERIORE
VILA FAMILJARE
KING SUITE
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 4
SNACK BAR 3
PASTIÇERI 1
BAR - KAFE 4
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 100
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT 650
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 3
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 1
PISHINË FAMILJARE 1
PISHINË PËR TË RRITUR 1 pishinë me sipërfaqe 3883 m2
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK I përfshirë në pishinën kryesore dhe përmban 4 rrëshkitëse per fëmijë dhe 5 për të rritur.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Bowling
Basketboll
Voleiboll
Voleiboll në Plazh
Water Ski
Surf
Parashutë
Kite
Biçikletë Uji
Disco
Aerobi
Shah
Darts
Bilardo

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

Room Economy - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
902 €

Rezervo
Room Standard LandView - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
920 €

Rezervo
Room Standard PoolView - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
938 €

Rezervo
Room Family LandView - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1139 €

Rezervo
Room Family PoolView - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1166 €

Rezervo
XAFIRA DELUXE RESORT & SPA - 5*

Turkey - Alanya - Antalya


KuponNë paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !