Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Një pushim i qetë dhe i rehatshme me të dashurit Tuaj, ju pret në ambjentet totalisht të rinovuara, të mëdha dhe plot hapsirë, me dhoma të qeta dhe të mobiluara në mënyrë të sofistikuar të OTIUM Eco Club.
VITI I NDËRTIMIT 1995
RESTAURIMI I FUNDIT 2013
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
51000 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 70 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Side
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 7
NDËRTESA KRYESORE 3
NDËRTESA TË TJERA 54
DHOMA 426
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ALL INCLUSIVE
FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 14.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Shërbimi Lavanteri Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Internet Kafe Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË STANDARTE
DHOMË E MADHE
DHOMË ECO
SUITË FAMILJARE
VILË FAMILJARE
VILË SUITË FAMILJARE
SUITË HOTELI
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 3
SNACK BAR 2
PASTIÇERI Në zonën e restorantit kryesor.
BAR - KAFE 5
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Pjesërisht Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 80
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT 450
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 7
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 2
PISHINË FAMILJARE 2
PISHINË PËR TË RRITUR 2
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK Ambjenti i pishinave është i pajisur me 3 rrëshkitëse për të rritur dhe fëmijë.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Basketboll
Voleiboll
Voleiboll në Plazh
Water Ski
Surf
Parashutë
Kanoe
Biçikletë Uji
Disco
Aerobi
Shah
Mini Golf
Darts
Bilardo
Kinema
Luna Park

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

Room Economy - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1106 €
1001 €
deri 30-04-2019


Rezervo
HOTEL STANDARD ROOM - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1134 €
1025 €
deri 30-04-2019


Rezervo
Hotel Standard Room Lake View - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1162 €
1048 €
deri 30-04-2019


Rezervo
HOTEL LARGE ROOM - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1190 €
1071 €
deri 30-04-2019


Rezervo
Villa Family Room - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1547 €
1369 €
deri 30-04-2019


Rezervo
Villa Family Suite - All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1726 €
1518 €
deri 30-04-2019


Rezervo
OTIUM ECO CLUB SIDE - 5*

Turkey - Side - Titreyengol


KuponNë paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !