Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 17-07-2020
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
VITI I NDËRTIMIT 2004
RESTAURIMI I FUNDIT 2011
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
60000 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 70 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Kemer
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 17
NDËRTESA KRYESORE 1
NDËRTESA TË TJERA Pjesë e ndërtesës kryesore
DHOMA
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Qëndër Estetike Shërbimi Lavanteri Qendër Biznesi Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË STANDARTE EKONOMIKE
DHOMË STANDARTE LAND VIEW
DHOMË STANDARTE SEA VIEW
DHOMË FAMILJARE ME DYER NDËRLIDHËSE LAND VIEW
DHOMË FAMILJARE ME DYER NDËRLIDHËSE SEA VIEW
DHOMË ME TARRACË

RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 4
SNACK BAR 1
PASTIÇERI 1
BAR - KAFE 1
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 140
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 1 pishinë me sipërfaqe 1810 m2
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA Nuk ka
PISHINË FAMILJARE E përfshirë në pishinën kryesore
PISHINË PËR TË RRITUR E përfshirë në pishinën kryesore
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK I përfshirë në pishinën kryesore dhe përmban 2 rrëshkitëse për fëmijë.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Basketboll
Voleiboll në Plazh
Mini Fushë Futbolli
Water Ski
Surf
Parashutë
Kanoe
Biçikletë Uji
Disco
Aerobics
Darts

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

STANDARD ROOM - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-07-2020)


Sipërfaqja:26 - 32m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: PO
Banja: Shower
Ndarje dhome: JO
Ballkon: PO
Kate:1,2
Max të rritur: 3
Max. fëmije: 2
Pamja: Garden View
1433 €

Rezervo
FAMILY ROOM - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-07-2020)


Sipërfaqja:39 - 45m2
Ekstra Shtrat: JO
Kondicioner: PO
Banja: Shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:1,2
Max të rritur: 4
Max. fëmije: 2
Pamja: Garden View
1837 €

Rezervo
SUITE - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-07-2020)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
2240 €

Rezervo
AMARA CLUB MARINE NATURE - 5*
Turkey - Kemer - Beldibi
KuponNë paketë përfshihet
Nisja 17-07-2020
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !