Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Ky Resort, vetëm 4 minuta më këmbë pranë plazhit, ndodhet në bregun e Kemer-it dhe është i rrethuar nga një kopshte të gjelbëra dhe një pyll. Ulusoy Kemer Holiday Club ka dhoma të ndritshme me ballkon dhe pamje nga kopshti dhe është vetëm 15 minuta larg "Dinopark Antalya".
VITI I NDËRTIMIT 1989
RESTAURIMI I FUNDIT 2014
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
42700 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 45 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Goynuk
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 2
NDËRTESA KRYESORE Nuk ka
NDËRTESA TË TJERA 9
DHOMA 487
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Shërbimi Lavanteri Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË EKONOMIKE
DHOMË STANDARTE
DHOMË FAMILJARE
SUITË FAMILJARE
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË Nuk ka
SNACK BAR 3
PASTIÇERI Në zonën e restorantit kryesor.
BAR - KAFE 1
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 180
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 1 pishinë me sipërfaqe 1185 m2
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA Nuk ka
PISHINË FAMILJARE Në ambjentet e pishinës kryesore
PISHINË PËR TË RRITUR Në ambjentet e pishinës kryesore
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK Aquapark përfshin 5 rrëshkitëse te ndryshme për fëmijë dhe të rritur.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Basketboll
Voleiboll në Plazh
Water Ski
Surf
Parashutë
Kanoe
Disco
Aerobi
Darts
Bilardo

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

ECONOMY ROOM - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Sipërfaqja:12 - 14m2
Ekstra Shtrat: JO
Kondicioner: PO
Banja: Shower
Ndarje dhome: JO
Ballkon: PO
Kate:1,2,3
Max të rritur:
Max. fëmije:
1013 €
874 €
deri 30-04-2019


Rezervo
STANDARD ROOM WITH BALCONY - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1065 €
912 €
deri 30-04-2019


Rezervo
STANDARD LARGE ROOM WITH BALCONY - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1212 €
1021 €
deri 30-04-2019


Rezervo
FAMILY ROOM 2 BEDROOMS - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 17-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
1301 €
1087 €
deri 30-04-2019


Rezervo
ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB - HV-1

Turkey - Kemer - Goynuk


KuponNë paketë përfshihet
Nisja 17-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !