Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Nisja 31-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Kaya Palazzo Golf Resort Ju bën të ndjeni arkitekturën e tij të veçantë, sapo hyni në hotel, si dhe ju mundëson komoditet, luks, ndriçim dhe hapsirë gjatë pushimeve Tuaja. Ky Resort ka një arkitekturë dhe dizenjo të përsosur dhe është projektuar me kujdes nga Kompania WATG, një nga kompanitë më në zë të arkitekturës luksoze në botë. Kaya Palazzo Golf Resort ka një qendër SPA prej 3.500 m2, dhoma me pamje në det, një Mini Club i cili ofron argëtim të pafund për fëmijët, e shumë atribute te tjera, të cilat i bëjnë pushimet Tuaja të paharrueshme.
VITI I NDËRTIMIT 2013
RESTAURIMI I FUNDIT 2013
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
6 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 27 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Kadriye
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 2.5
NDËRTESA KRYESORE 1
NDËRTESA TË TJERA 23
DHOMA 627
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 12.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Qëndër Estetike Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Shërbimi Lavanteri Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË TEKE SUPERIORE
DHOMË DOPJO SUPERIORE
DHOMË SUPERIORE ME PAMJE NGA DETI
DHOMË DUPLEX
DHOMË GARDEN SUPERIOR
DHOMË SUPERIORE BUZË PISHINËS
SUITË SUPERIORE BUZË PISHINËS
SUITË ME PAMJE NGA DETI
SUITË GARDEN SUPERIOR
SUITË "PALAZZO"
SUITË FAMILJARE DUPLEX
SUITË BUZË PISHINËS DUPLEX
VILA
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 5
SNACK BAR 2
PASTIÇERI 1
BAR - KAFE 4
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 200
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 7
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 2
PISHINË FAMILJARE 1
PISHINË PËR TË RRITUR 1
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK Në Aquaparkun më të madh të Antalya-s, me 7 rrëshkitëse dhe shumë aktivitete zbavitëse, fëmijët, nën mbikëqyrjen e kujdestarëve dhe instruktorëve të veçantë, do të zbaviten dhe do të kalojnë çaste të mrekullueshme.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Voleiboll
Voleiboll në Plazh
Fushë Standarte Futbolli
Water Ski
Surf
Parashutë
Biçikletë Uji
Disco
Aerobi
Golf
Shah
Darts
Kinema
Hipizëm
Luna Park

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

SUPERIOR ROOM LAND VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
2253 €
1792 €
deri 30-04-2019


Rezervo
GARDEN SUPERIOR ANNEX BUILDING - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Momentalisht nuk ekzistojne specifika per dhomën.
Për më shumë detaje ju lutemi na kontaktoni
2253 €
1792 €
deri 30-04-2019


Rezervo
SUPERIOR ROOM SEA VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:39 - 39m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: PO
Banja: Bathtub, Shower
Ndarje dhome: JO
Ballkon: PO
Kate:1,2,3,4,5
Max të rritur: 2
Max. fëmije: 1
Pamja: Sea Side
2490 €
1968 €
deri 30-04-2019


Rezervo
SWIM UP SUPERIOR - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:39 - 39m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: JO
Ballkon: PO
Kate:1
Max të rritur: 1
Max. fëmije: 1
Pamja: Pool View
2792 €
2191 €
deri 30-04-2019


Rezervo
GARDEN SUITE - ANNEX BUILDING - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:69 - 69m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:1,2,3
Max të rritur: 3
Max. fëmije: 1
Pamja: Garden View
2893 €
2266 €
deri 30-04-2019


Rezervo
SUITE SEA VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:70 - 79m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:2,3,4,5
Max të rritur: 3
Max. fëmije: 1
Pamja: Sea View
3698 €
2863 €
deri 30-04-2019


Rezervo
PALAZZO SUITE SEA VIEW - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:108 - 108m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:2,3,4,5
Max të rritur: 3
Max. fëmije: 1
Pamja: Pool-Sea View
3900 €
3012 €
deri 30-04-2019


Rezervo
SWIM UP SUITE - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:79 - 79m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:1
Max të rritur: 3
Max. fëmije: 1
Pamja: Pool View
4101 €
3161 €
deri 30-04-2019


Rezervo
DUPLEX FAMILY SUITE - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:108 - 108m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:2
Max të rritur: 4
Max. fëmije: 2
Pamja: Pool View
4756 €
3646 €
deri 30-04-2019


Rezervo
DUPLEX SWIM UP SUITE - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:108 - 108m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: JO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:1
Max të rritur: 4
Max. fëmije: 2
Pamja: Pool View
5259 €
4019 €
deri 30-04-2019


Rezervo
VILLA VERONA2 BEDROOMS - Ultra All Inclusive ( x 2 , x 0 , 31-05-2019)


Sipërfaqja:175 - 175m2
Ekstra Shtrat: PO
Kondicioner: PO
Banja: Bathtub and shower
Ndarje dhome: PO
Ballkon: PO
Kate:1
Max të rritur: 6
Max. fëmije: 2
Pamja: Pool View
9977 €
7513 €
deri 30-04-2019


Rezervo
KAYA PALAZZO GOLF RESORT - 5*

Turkey - Belek - Antalya


KuponNë paketë përfshihet
Nisja 31-05-2019
Fluturimi TIA-AYT-TIA
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
2 Të rritur
Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
Siguracioni I shëndëtit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !