Detaje mbi hotelin

Në paketë përfshihet
Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
Akomodimi
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Kaya Palazzo Golf Resort Ju bën të ndjeni arkitekturën e tij të veçantë, sapo hyni në hotel, si dhe ju mundëson komoditet, luks, ndriçim dhe hapsirë gjatë pushimeve Tuaja. Ky Resort ka një arkitekturë dhe dizenjo të përsosur dhe është projektuar me kujdes nga Kompania WATG, një nga kompanitë më në zë të arkitekturës luksoze në botë. Kaya Palazzo Golf Resort ka një qendër SPA prej 3.500 m2, dhoma me pamje në det, një Mini Club i cili ofron argëtim të pafund për fëmijët, e shumë atribute te tjera, të cilat i bëjnë pushimet Tuaja të paharrueshme.
VITI I NDËRTIMIT 2013
RESTAURIMI I FUNDIT 2013
SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
6 m2
DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 27 km
QYTETI MË I AFËRT (km) Kadriye
DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 2.5
NDËRTESA KRYESORE 1
NDËRTESA TË TJERA 23
DHOMA 627
AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
CHECK-IN 15:00
CHECK-OUT 12:00
INTERNET
VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 12.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
SHËRBIME TË TJERA: Kasafortë në Dhomë S.P.A. Qëndër Estetike Baby Sitter Karroca për fëmijë Menu për fëmijë në restorant Karrige për fëmijë në restorant Shërbimi Lavanteri Mjek Infermjer TV Satelitor Krevat Shtesë në Dhomë Sistem Ajri të Kondicionuar
PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
DHOMË TEKE SUPERIORE
DHOMË DOPJO SUPERIORE
DHOMË SUPERIORE ME PAMJE NGA DETI
DHOMË DUPLEX
DHOMË GARDEN SUPERIOR
DHOMË SUPERIORE BUZË PISHINËS
SUITË SUPERIORE BUZË PISHINËS
SUITË ME PAMJE NGA DETI
SUITË GARDEN SUPERIOR
SUITË "PALAZZO"
SUITË FAMILJARE DUPLEX
SUITË BUZË PISHINËS DUPLEX
VILA
RESTORANTE KRYESORE 1
RESTORANTE ME TEMATIKË 5
SNACK BAR 2
PASTIÇERI 1
BAR - KAFE 4
DISCO 1
SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI: Mëngjesi
Mëngjes i vonë
Dreka
Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
Akullore
Orari i Çajit
Darkë
Darkë e vonë
PLAZHI Privat
LLOJI Ranor, Guror
GJATËSIA 200
DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 7
PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 2
PISHINË FAMILJARE 1
PISHINË PËR TË RRITUR 1
PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
AQUAPARK Në Aquaparkun më të madh të Antalya-s, me 7 rrëshkitëse dhe shumë aktivitete zbavitëse, fëmijët, nën mbikëqyrjen e kujdestarëve dhe instruktorëve të veçantë, do të zbaviten dhe do të kalojnë çaste të mrekullueshme.
UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË Çadra
Chaise Longue
Dysheqe per Chaise Longue
Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
AKTIVITETE Programe Animacioni për fëmijë
Mini Club
Kënd lojrash për fëmijë
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
Palestër
Sauna
Banjo Turke
Masazh
Jacuzzi
Ping Pong
Voleiboll
Voleiboll në Plazh
Fushë Standarte Futbolli
Water Ski
Surf
Parashutë
Biçikletë Uji
Disco
Aerobi
Golf
Shah
Darts
Kinema
Hipizëm
Luna Park

***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

Ofertat eksluzive per klientët tanë

Nuk ka oferta per hotelin dhe parametrat e kerkuara. Ju mund te ndryshoni parametrat ose na kontaktoni per me shum detaje
KAYA PALAZZO GOLF RESORT - 5*
Turkey - Belek - Antalya
KuponNë paketë përfshihet
Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
Transfertat aeroport-hotel-aeroport
Akomodimi
Siguracioni I shëndetit në udhëtim
Ju duhet ndihmë ?

Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar. Ekipi ynë është në dispozicion 24/7 për ti dhënë klinetit shërbimin e duhur.
Na kontaktoni në :

+355 69 20 26 888
+355 69 20 26 999
[email protected]


Abonohu

Per te marre informacione apo oferta ne vazhdim ju lutem abonohuni !