OTIUM HOTEL LIFE ( TURQI - KEMER )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 7 ditë / 6 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • Dhoma të rehatshme, projektuar në detaj veçanërisht për Ju dhe të dashurit Tuaj, të shoqëruara me pamje të shkëlqyer të detit Mesdhe dhe Malit Taurus, ofrojnë pushime që do të mbahen mend gjatë.
  VITI I NDËRTIMIT 1992
  RESTAURIMI I FUNDIT 2013
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  35,000
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 45
  QYTETI MË I AFËRT (km) Kemer
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 7
  NDËRTESA KRYESORE 1
  NDËRTESA TË TJERA 11
  DHOMA 253
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET WiFi PA PAGESË në të gjitha zonat e hotelit
  VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 14.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Qëndër Estetike
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Shërbimi Lavanteri
 • Mjek
 • Infermjer
 • TV Satelitor
 • Krevat Shtesë në Dhomë
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË STANDARTE
 • DHOMË STANDARTE ME PAMJE
 • DHOMË CHILD FRIENDLY
 • DHOMË FAMILJARE
 • JUNIOR SUITË
 • JUNIOR SUITË SUPERIORE
 • DHOMË BUNGALOW
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË 2
  SNACK BAR Në ambjente të caktuara të hotelit.
  PASTIÇERI Në zonën e restorantit kryesor.
  BAR - KAFE 3
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Privat
  LLOJI Ranor
  GJATËSIA 180
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 6
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA Nuk ka
  PISHINË FAMILJARE 2
  PISHINË PËR TË RRITUR 1
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Ambjenti i pishinave është i pajisur me 3 rrëshkitëse, ndërsa pishinat e fëmijëve jane të mbuluara me tendë mbrojtëse nga rrezet e dëmshme të diellit. (kjo tendë nuk i bllokon plotësisht rrezet e dëmshme, prandaj duhet të tregoni përkujdesjen e zakonshme për mbrojtjen nga dielli)
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Dysheqe per Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Ping Pong
 • Basketboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Water Ski
 • Surf
 • Parashutë
 • Kanoe
 • Biçikletë Uji
 • Disco
 • Aerobi
 • Shah
 • Darts
 • Bilardo
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.