OTIUM ECO CLUB ( TURQI - SIDE )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 7 ditë / 6 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • Një pushim i qetë dhe i rehatshme me të dashurit Tuaj, ju pret në ambjentet totalisht të rinovuara, të mëdha dhe plot hapsirë, me dhoma të qeta dhe të mobiluara në mënyrë të sofistikuar të OTIUM Eco Club.
  VITI I NDËRTIMIT 1995
  RESTAURIMI I FUNDIT 2013
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  51,000
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 70
  QYTETI MË I AFËRT (km) Side
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 7
  NDËRTESA KRYESORE 3
  NDËRTESA TË TJERA 54
  DHOMA 426
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET WiFi PA PAGESË në të gjitha zonat e hotelit
  VAKTET / KONSUMI ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 14.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Shërbimi Lavanteri
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Internet Kafe
 • Mjek
 • Infermjer
 • TV Satelitor
 • Krevat Shtesë në Dhomë
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË STANDARTE
 • DHOMË E MADHE
 • DHOMË ECO
 • SUITË FAMILJARE
 • VILË FAMILJARE
 • VILË SUITË FAMILJARE
 • SUITË HOTELI
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË 3
  SNACK BAR 2
  PASTIÇERI Në zonën e restorantit kryesor.
  BAR - KAFE 5
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Pjesërisht Privat
  LLOJI Ranor, Guror
  GJATËSIA 80
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT 450
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 7
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 2
  PISHINË FAMILJARE 2
  PISHINË PËR TË RRITUR 2
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Ambjenti i pishinave është i pajisur me 3 rrëshkitëse për të rritur dhe fëmijë.
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Dysheqe per Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Basketboll
 • Voleiboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Water Ski
 • Surf
 • Parashutë
 • Kanoe
 • Biçikletë Uji
 • Disco
 • Aerobi
 • Shah
 • Mini Golf
 • Darts
 • Bilardo
 • Kinema
 • Luna Park
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.