XANADU RESORT HIGH CLASS HOTEL ( TURQI - BELEK )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 7 ditë / 6 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • Resorti Xanadu në Belek, mundëson shërbim të cilësisë së lartë, për pushues nga vende të shumta të botës. Me një vendndohje shumë të përshtatshme në qendrën e turizmit, Belek në bregdetin e Mesdheut, ky hotel me pesë yje ofron një përvojë të klasit të lartë - të gjitha të përfshira - gjatë pushimeve Tuaja.
  VITI I NDËRTIMIT 2000
  RESTAURIMI I FUNDIT 2018
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  150,000
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 40
  QYTETI MË I AFËRT (km) Belek
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 6
  NDËRTESA KRYESORE 1
  NDËRTESA TË TJERA 12
  DHOMA 421
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET WiFi PA PAGESË në të gjitha zonat e hotelit
  VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT 2 fëmijë deri ne 14.99 vjeç akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Qëndër Estetike
 • Shërbimi Lavanteri
 • Qendër Biznesi
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Internet Kafe
 • Mjek
 • Infermjer
 • TV Satelitor
 • Krevat Shtesë në Dhomë
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË TEKE STANDARTE
 • DHOMË DOPJO STANDARTE
 • DHOMË DOPJO ME PAMJE
 • DHOMË FAMILJARE PRANË PISHINËS
 • SUITË STANDARTE
 • JUNIOR SUITË
 • SUITË FAMILJARE
 • SUITË LUXURY GOLF VIEW
 • SUITË PRESIDENCIALE
 • VILË PRESIDENCIALE
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË 5
  SNACK BAR 4
  PASTIÇERI 1
  BAR - KAFE 3
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Privat
  LLOJI Ranor, Guror
  GJATËSIA 415
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT 150
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 5
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 1
  PISHINË FAMILJARE 1
  PISHINË PËR TË RRITUR 1
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Aquapark përfshin pishina të ndryshme, si dhe 6 rrëshkitëse për të rritur dhe 3 për fëmijë.
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Dysheqe per Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Bowling
 • Basketboll
 • Voleiboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Fushë për Kalçeto
 • Water Ski
 • Parashutë
 • Kanoe
 • Biçikletë Uji
 • Disco
 • Aerobi
 • Golf
 • Darts
 • Bilardo
 • Kinema
 • Luna Park
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.