KAYA PALAZZO GOLF RESORT ( TURQI - BELEK )


 • - Udhëtimin Charter Tiranë - Antalya - Tiranë
 • - Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
 • - Akomodim në hotelin e përzgjedhur nga Ju, 7 ditë / 6 netë, të gjitha shërbimet e përfshira
 • Kaya Palazzo Golf Resort Ju bën të ndjeni arkitekturën e tij të veçantë, sapo hyni në hotel, si dhe ju mundëson komoditet, luks, ndriçim dhe hapsirë gjatë pushimeve Tuaja. Ky Resort ka një arkitekturë dhe dizenjo të përsosur dhe është projektuar me kujdes nga Kompania WATG, një nga kompanitë më në zë të arkitekturës luksoze në botë. Kaya Palazzo Golf Resort ka një qendër SPA prej 3.500 m2, dhoma me pamje në det, një Mini Club i cili ofron argëtim të pafund për fëmijët, e shumë atribute te tjera, të cilat i bëjnë pushimet Tuaja të paharrueshme.
  VITI I NDËRTIMIT 2013
  RESTAURIMI I FUNDIT 2013
  SIPËRFAQJA E HOTELIT (m2)
  120,000
  DISTANCA NGA AEROPORTI (km) 27
  QYTETI MË I AFËRT (km) Kadriye
  DISTANCA NGA QYTETI MË I AFËRT (km) 2.5
  NDËRTESA KRYESORE 1
  NDËRTESA TË TJERA 23
  DHOMA 627
  AMBJENTE TË PËRSHTATSHME PËR PERSONA ME AFTËSI TË KUFIZUARA
  CHECK-IN 15:00
  CHECK-OUT 12:00
  INTERNET Në ambjentet kryesore të hotelit
  VAKTET / KONSUMI ULTRA ALL INCLUSIVE
  FËMIJËT 2 fëmijë deri në moshën 12.99 vjeç, akomodimi FALAS në dhomë me prindërit. Për informacione të mëtejshme, lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.
  KAFSHËT SHTËPIJAKE Nuk lejohen kafshët shtëpijake.
  SHËRBIME TË TJERA:
 • Kasafortë në Dhomë
 • S.P.A.
 • Qëndër Estetike
 • Baby Sitter
 • Karroca për fëmijë
 • Menu për fëmijë në restorant
 • Karrige për fëmijë në restorant
 • Shërbimi Lavanteri
 • Mjek
 • Infermjer
 • TV Satelitor
 • Krevat Shtesë në Dhomë
 • Sistem Ajri të Kondicionuar
 • PAGESË ME KARTË KREDIE / ATM VISA, MASTERCARD, VISA Electron, MAESTRO
  ANULLIME / PARAPAGIME Lutemi referojuni Kushteve dhe Politikave të vendosura nga agjensia.

 • DHOMË TEKE SUPERIORE
 • DHOMË DOPJO SUPERIORE
 • DHOMË SUPERIORE ME PAMJE NGA DETI
 • DHOMË DUPLEX
 • DHOMË GARDEN SUPERIOR
 • DHOMË SUPERIORE BUZË PISHINËS
 • SUITË SUPERIORE BUZË PISHINËS
 • SUITË ME PAMJE NGA DETI
 • SUITË GARDEN SUPERIOR
 • SUITË "PALAZZO"
 • SUITË FAMILJARE DUPLEX
 • SUITË BUZË PISHINËS DUPLEX
 • VILA
 • RESTORANTE KRYESORE 1
  RESTORANTE ME TEMATIKË 5
  SNACK BAR 2
  PASTIÇERI 1
  BAR - KAFE 4
  DISCO 1
  SHËRBIME TË PËRDITSHME KONSUMATORI:
 • Mëngjesi
 • Mëngjes i vonë
 • Dreka
 • Snack Service në orarë të ndryshme të ditës
 • Akullore
 • Orari i Çajit
 • Darkë
 • Darkë e vonë
 • PLAZHI Privat
  LLOJI Ranor, Guror
  GJATËSIA 200
  DISTANCA PREJ NDËRTESËS KRYESORE TË HOTELIT Akses direkt
  PISHINA NË AMBJENTE TË HAPURA 7
  PISHINA NË AMBJENTE TË MBYLLURA 2
  PISHINË FAMILJARE 1
  PISHINË PËR TË RRITUR 1
  PISHINË ME DALLGË ARTIFICIALE Nuk ka
  AQUAPARK Në Aquaparkun më të madh të Antalya-s, me 7 rrëshkitëse dhe shumë aktivitete zbavitëse, fëmijët, nën mbikëqyrjen e kujdestarëve dhe instruktorëve të veçantë, do të zbaviten dhe do të kalojnë çaste të mrekullueshme.
  UTENSILJE TË PËRFSHIRA NË PAKETË
 • Çadra
 • Chaise Longue
 • Dysheqe per Chaise Longue
 • Peshqirë plazhi te administruara ne pika te ndryshme shperndarjeje
 • AKTIVITETE
 • Programe Animacioni për fëmijë
 • Mini Club
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë ditës
 • Lojra, shfaqje dhe animacione të ndryshme gjatë natës
 • Palestër
 • Sauna
 • Banjo Turke
 • Masazh
 • Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Voleiboll
 • Voleiboll në Plazh
 • Fushë Standarte Futbolli
 • Water Ski
 • Surf
 • Parashutë
 • Biçikletë Uji
 • Disco
 • Aerobi
 • Golf
 • Shah
 • Darts
 • Kinema
 • Hipizëm
 • Luna Park
 • ***Disa prej aktiviteteve të sipërpërmendura janë të mundura vetëm kundrejt një pagese shtesë, e cila mund t'Ju bëhet me dije vetëm në hotel.