Hotelet tanë

Destinacioni
Të rritur
Netët
Data
Fëmijë
1
2
3
 

88 hotele te gjetura
Turqi
29-05-2020
6 Nete
2 x

Alanya
Antalya
Belek
Kemer
Side
5 Yje
4 Yje
Child Friendly (8)
Familjare (0)
Adult (0)
Crazy Summer (0)
Fringo (0)
Pastro Filtrat

OTIUM FAMILY CLUB MARINE BEACH 5*

Turkey - Side - Side
x 2 , x 0 , x 6

Nuk ka pershkrim per hotelin perkates
29-05-2020
1210 €
1068€
deri 30-04-2020
ULTRA ALL INCLUSIVE

XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5*

Turkey - Alanya - Antalya
x 2 , x 0 , x 6

Ky resort luksoz është 1 km larg nga plazhi i njohur "Turkler Belediyesi Halk Beach" dhe 2 km nga parku i delfinëve "Sealanya Dolphinpark Seapark.
29-05-2020
1298 €
1113€
deri 30-04-2020
ULTRA ALL INCLUSIVE

AVANTGARDE LUXURY RESORT 5*

Turkey - Kemer - Kemer
x 2 , x 0 , x 6

Me plazhin e tij privat në bregdetin e Mesdheut, Avantgarde Hotel & Resort (ish Hotel Vogue) është i rrethuar nga një kopësht i madh e i gjelbër. Prona përfshin pishina të mëdha në natyrë dhe një qendër SPA me një banjo turke, sauna, dhe një palestër. Akomodimi ofrohet në dhoma luksoze, të pajisura me mobilje moderne.
29-05-2020
1804
ULTRA ALL INCLUSIVE

KAYA PALAZZO GOLF RESORT 5*

Turkey - Belek - Antalya
x 2 , x 0 , x 6

Kaya Palazzo Golf Resort Ju bën të ndjeni arkitekturën e tij të veçantë, sapo hyni në hotel, si dhe ju mundëson komoditet, luks, ndriçim dhe hapsirë gjatë pushimeve Tuaja. Ky Resort ka një arkitekturë dhe dizenjo të përsosur dhe është projektuar me kujdes nga Kompania WATG, një nga kompanitë më në zë të arkitekturës luksoze në botë. Kaya Palazzo Golf Resort ka një qendër SPA prej 3.500 m2, dhoma me pamje në det, një Mini Club i cili ofron argëtim të pafund për fëmijët, e shumë atribute te tjera, të cilat i bëjnë pushimet Tuaja të paharrueshme.
29-05-2020
2365 €
1879€
deri 30-04-2020
ULTRA ALL INCLUSIVE

AMARA CLUB MARINE NATURE 5*

Turkey - Kemer - Beldibi
x 2 , x 0 , x 6

29-05-2020
1409 €
1290€
deri 30-04-2020
ULTRA ALL INCLUSIVE

NASHIRA RESORT SPA 5*

Turkey - Side - Antalya
x 2 , x 0 , x 6

29-05-2020
1541 €
1367€
deri 30-04-2020
HIGH CLASS ALL INCLUSIVE

XANADU RESORT HOTEL 5*

Turkey - Belek - Antalya
x 2 , x 0 , x 6

29-05-2020
1992 €
1796€
deri 15-04-2020

FUN & SUN COMFORT BEACH RESORT 5*

Turkey - Kemer - Kemer
x 2 , x 0 , x 6

Nuk ka pershkrim per hotelin perkates
29-05-2020
1141

FUN & SUN LIFE SIDE 5*

Turkey - Side - Side
x 2 , x 0 , x 6

Nuk ka pershkrim per hotelin perkates
29-05-2020
1156

FUN & SUN LIFE BELEK 5*

Turkey - Belek - Belek
x 2 , x 0 , x 6

Nuk ka pershkrim per hotelin perkates
29-05-2020
1190
Faqe 1 2 3 ... ... 9